Para taneczna - kurs tańca towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego 4 Stopnia

Autor 0

Zaawansowany Kurs Tańca Towarzyskiego 4 stopnia, to w naszej Szkole Tańca komplet 14 tańców. Czwarty stopień Kursu Tańca to kolejne figury i elementy techniki, trudniejsze obroty i dalsze szlify Twoich, już zdobytych umiejętności. W naszej Szkole Tańca poprzez zabawę otrzymujesz umiejętności i wiedzę z najwyższej półki, a każdy kolejny stopień to coraz większa swoboda w tańcu i pewność swoich możliwości. Samba, Cha cha, Walc, tangowe promenady… Wszystko przygotowane dla Ciebie tak, by z pewnością zadziałało. Podejmij naukę na czwartym stopniu, by dalej bawić się z nami i ćwiczyć nowe kroki. Na filmach obok możesz zobaczyć naszych nastoletnich wychowanków Dawid i Emilia (para nr 133), para taneczna klasy „C” w kategorii 14-15 lat.

Zapraszamy na nasze Kursy Tańca Towarzyskiego do Bytomia,Chorzowa, Katowic, Mikołowa, Sosnowca, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, oraz do Tych… Kursy Tańca Towarzyskiego IV stopnia przeznaczone są wyłącznie dla osób, które poprzednie stopnie ukończyły w naszej Szkole Tańca.

Jeżeli chcesz kontynuować Kurs Tańca Towarzyskiego od 4 stopnia zadzwoń do nas. Dowiesz się na kiedy zaplanowane są najbliższe kursy tego stopnia.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na kursy tańca od podstaw:

Komentarze
0

Zostaw komentarz