Para taneczna - kurs tańca towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego Stopień 2

Autor 0

Kurs Tańca Towarzyskiego w naszej Szkole Tańca to w sumie, aż 14 tańców. Każdy kolejny stopień Kursu Tańca to kolejny etap rozwijania Twoich, już zdobytych umiejętności. Z nami poprzez zabawę otrzymujesz umiejętności i wiedzę z najwyższej półki, a każdy kolejny etap to coraz większa swoboda w tańcu i pewność siebie imprezach tanecznych. Baw się i ucz z nami, poznając tajniki tańca towarzyskiego. Na kolejnym stopniu poznasz nowe kroki i figury we wszystkich poznanych już tańcach oraz nowe propozycje taneczne. Rumba, Tango, podstawy Mambo, Quickstep, Natural Turn w Walcu… i wiele innych. Wszystkie te tańce dla Ciebie, tak dobrane i tak nauczane by każde Twoje spotkanie z muzyką taneczną było dla Ciebie radosną zabawą. Kontynuuj naukę na drugim stopniu, a my pokażemy Ci ile jeszcze ciekawych połączeń i figur możesz wprowadzić do swojego tanecznego repertuaru. Kurs Tańca Towarzyskiego 2 stopnia to kontynuacja Twojego osobistego rozwoju. Na filmach nasi wychowankowie, Tomek i Patrycja (para nr 33) na Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach.

Specjalnie dla Was, nasze Kursy Tańca Towarzyskiego, prowadzimy w Bytomiu,Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach, Tychach… Kursy Tańca Towarzyskiego stopnia 2 przeznaczone są wyłącznie dla osób, które ukończyły stopień pierwszy w naszej Szkole Tańca.

Jeżeli chcesz kontynuować Kurs Tańca Towarzyskiego od 2 stopnia zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy 2 stopnia organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na kursy tańca od podstaw:

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by do nas przyjść upewnij się, na naszej stronie, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce pozostały aktualne. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Kursy Tańca przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Nie ma potrzeby przychodzenia parami. Zawsze obowiązuje zmienne obuwie.

Komentarze
0

Zostaw komentarz