Para taneczna - kurs tańca towarzyskiego

Kurs Tańca Towarzyskiego Stopnia 5

Autor 0

Kurs Tańca Towarzyskiego stopnia piątego to w naszej Szkole Tańca następny zaawansowany stopień. Przeznaczony jest dla wszystkich, którym nie wystarczają podstawy taneczne i chcą mieć dla siebie umiejętności wybiegające ponad przeciętną. Jak na każdym kolejnym stopniu Kursu Tańca, dostaniesz solidną dawkę wiedzy do wszystkich realizowanych tańców zarówno standardowych jak i latynoamerykańskich. Mambo i Rock and Roll trochę zmuszą do większego wysiłku, ale za to w Disco dojdzie fajna figura i nowe rozliczenie. Zapraszamy Cię na piąty stopień, potem już tylko szósty i Klub Tańca! Na filmach obok możesz zobaczyć naszych wychowanków w kategorii powyżej 16 lat, Bartosz i Magdalena, nasza para klasy 'C” na Pucharze Śląskiego Okręgu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Zajęli III miejsce !

Nasz Kurs Tańca Towarzyskiego wszystkich stopni, znajdziesz w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, Mikołowie, Sosnowcu, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach i Tychach… Natomiast piąty stopień przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które do czwartego stopnia edukowały się w naszej Szkole Tańca.

Jeżeli chcesz kontynuować Kurs Tańca Towarzyskiego od 5 stopnia zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższe planowane kursy tego stopnia organizowane w Twoim mieście.

Tel. +48 516 049 049

Zapraszamy na kursy od podstaw:

Uwaga ! Zawsze zanim zmobilizujesz się by podejść na piąty stopień Kursu Tańca, sprawdź, tutaj, telefonicznie lub sms-em, czy termin i miejsce interesującego Cię stopnia pozostały bez zmian. Wszelkie zmiany pojawią się w pierwszej kolejności na starej stronie naszej  Szkoły Tańca oraz tutaj. Wszystkie nasze Kursy Tańca Towarzyskiego przeznaczone są dla młodzieży starszej i osób dorosłych. Od założenia Szkoły (1992) nie ma potrzeby przychodzenia parami i zawsze na naszych salach obowiązuje zmienne obuwie.

 

Komentarze
0

Zostaw komentarz